kinkiety Stockhom Norlys

Lampy Stockholm Norlys zaprojektowane w nowoczesnym designie, doskonale odnajdują sie wokół budynków  modernistycznych.

Funkcjonalność i estetyla lamp Stockhom Norlys.

Czy lampy Stockholm Norlys są propozycją dla Ciebie? Ogród jest Twoją pasją? Poszukujesz niebanalnych lamp i dodatków, które zmienią jego wygląd, a jednocześnie nie wpłyną na wzrost roślin? Nowoczesne i minimalistyczne oprawy oświetleniowe Stockholm marki Norlys to strzał w dziesiątkę.  Jeśli pragniesz dodać nietypowego akcentu swojemu ogrodowi, działce rekreacyjnej, czy też przydomowemu ogródkowi. Ponadczasowy wygląd lamp Stockoholm to główna zaleta całej serii. Producent Norlys doskonale zdaje sobie sprawę, że aktualnie modne są przedmioty zarówno funkcjonalne, jak i estetycznie wykonane i taka właśnie jest kolekcja Stockholm.

Londyński klimat w przydomowym ogrodzie.

Stockhol Norlys

Pomimo swojej przekornej nazwy „Stockholm” kolekcja lamp oświetleniowych inspirowana jest Londynem! To właśnie w stolicy Wielkiej Brytanii spotkamy tradycyjne lampy stojące ilampy ścienne je imitujące. Czy na ulicach Sztokholmu również je zobaczymy? Tak, jednak nie są one tak popularne jak na Wyspach Brytyjskich. Ciekawy wygląd opraw oświetleniowych Stockholm na pewno zostanie doceniony przez osoby przywiązane do tradycji, jednak nie oznacza to, że lampy te nie mogą być wykorzystane również przez młodsze pokolenie klientów.

Kinkiety Norlys Stockhom

Stockholm są lampami minimalistycznymi i prostymi w swojej formie, dlatego świetnie dopasują się do nowoczesnych aranżacji ogrodowych i będą z nimi dobrze współgrać. Na szczególną uwagę zasługują produkty takie jak nietuzinkowa latarnia Norlys Stockholm 1, czy też wysokiej klasy lampą uliczną Stockholm 3 i czarujący słupek ogrodowy Stockholm 6. Oprawy te inspirowane angielskim stylem, utrzymane są w nowoczesnej kolorystyce, a także w ogólnym rozrachunku nie przypominają chmurnych, starych, angielskich lamp ulicznych. Jest to po prostu tradycja w nowoczesnym wydaniu! Na taką warto w dzisiejszych czasach postawić!

Oświetl swój ogród milionem gwiazd -Stockholm Norlys.

Gwiazdy to jedna z najlepszych ozdób naszego ogrodu. Co jednak uczynić, gdy ich brak, a my pragniemy stworzyć romantyczną atmosferę na skrawku zieleni? Postawmy na ogrodowy stylowy kinkiet Norlys Stockholm 2 i cieszmy się nastrojowym światłem przez długie letnie wieczory. Jeżeli jednak, posiadasz wytyczone przez siebie ścieżki ogrodowe i pragniesz ich podświetlenia. Postaw na niski słupek ogrodowy Norlys Stockholm. Na uwagę zasługuje ponadto elegancka lampa ścienna do ogrodu Stockholm Pol.i cieszmy się nastrojowym światłem przez długie letnie wieczory. Jeżeli jednak, posiadasz wytyczone przez siebie ścieżki ogrodowe i pragniesz ich podświetlenia. Postaw na niską lampę ogrodową Stockholm 1 i atrakcyjny słupek Stockholm 5 marki Norlys. Na uwagę zasługuje ponadto elegancka lampa ścienna do ogrodu Stockholm Pol.

Czym kierować się przy wyborze oświetlenia ogrodowego. 

 Wybór bogato zdobionych lamp nie jest zbyt dobrym wyborem, gdy pragniemy uzyskania naturalnego efektu. Wówczas warto zainteresować się np. interesującą lampą Stockholm 4, czy też luksusową latarnią Stockholm Norlys, aranżacja ogrodu jest dziecinnie prosta. Wystarczy, że wybierzemy jeden/dwa/ lub więcej elementów z kolekcji Stockholm, a po chwili będziemy mogli cieszyć się zupełnie odmienionym ogrodem. Wszystkie lampy Stockholm dostępne są w sklepie internetowym www.lampa-lampy.pl, do którego serdecznie zapraszamy!

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *