Florencja Norlys

Florencja – lampy ogrodowe we włoskim stylu

Projektując ogród warto zapoznać się z serią oświetlenia ogrodowego Florencja Norlys. lampy te są stylowe i świetnej jakości.

Oświetlenie ogrodowe Florecja Norlys.

Lampy ogrodowe Florencja Norlys są swietną propozycją przy projektowaniu ogrodu. Włoskie ogrody to aranżacje coraz bardziej popularne również w Polsce. Brak uporządkowania bujnej zieleni, pojawiające się „znikąd” ogrodowe alejki czy też ciekawie spoglądające na nas marmurowe rzeźby obrośnięte mchem. Są to tylko niektóre z cech italian garden. Jak widać dzięki wprowadzeniu kilku elementów, nasz ogród może wyglądać niczym ten z telewizyjnej ekranizacji Tajemniczego Ogrodu. Podczas urządzania własnego skrawka zieleni, warto jednak pamiętać o oświetleniu. Brak regularnie rozmieszczonych opraw świetlnych może być nie tylko powodem niebezpiecznych wypadków (szczególnie po zmroku), ale również odbiera aranżacji część jej uroku. Włochy, podobnie jak cały półwysep apeniński, kojarzy nam się z ozdobnymi latarniami, dlatego w naszym ogrodzie umieśćmy stylizowane latarnie oraz pasujące do nich kinkiety i elementy mocujące.

latarnia Florencja Norlys
Latarnia Florencja Norlys

Bogata seria oświetlenia ogrodowego.

Tworzenie naszej aranżacji, rozpocznijmy od zapoznania się z internetowymi inspiracjami, a także przeglądnięcia oferty sklepów stacjonarnych i internetowych. Kolekcją, która na pewno przypadnie nam do gustu, jest propozycja marki Norlys, czyli seria Florencja. Produktami wchodzącymi w jej skład są nie tylko różne typy latarni ogrodowych, ale również ponadczasowe kinkiety, słupki ogrodowe i kotwy mocujące.

potrójna latarnia Florencja Norlys
Latarnia Florencja 3 Norlys

Lampy Florencja Norlys do dużego ogrodu.

W przypadku posiadania większego ogrodu, który naznaczony jest żwirowanymi lub brukowanymi alejkami- w ich pobliżu umieśćmy idealnie pasujące latarnie, takie jak latarnia Norlys Florencja 1 czy latarnia Florencja 3. Produkty te różnią się ilością źródeł światła, na co warto zwrócić uwagę podczas ewentualnych zakupów. W ogrodach zalesionych, zazwyczaj wcześniej zapada zmrok, dlatego też powinien być on lepiej oświetlony niż otwarta przestrzeń z niższą roślinnością. Ogród to jednak nie tylko roślinność, ale również tarasy i altany. Stożkowa lampa ogrodowa to propozycja przeznaczona do użytku zewnętrznego. Jej surowy charakter pozwala na dopasowanie do większości stylów aranżacyjnych. Efektowny łańcuch mocujący to jej dodatkowa zaleta.

Kinkiet Florencja Norlys

Wyjątkowe kinkiety serii Florencja Norlys.

Na uwagę zasługują jednak nie tylko elementy wiszące i stojące, ale również kinkiety. Ponadczasowy kinkiet ogrodowy Florencja Norlys przygotowany został dla wszystkich osób, które nie lubią gdy ich dom „tonie” w ciemnościach. Zamocowany na elewacji budynku kinkiet, nie tylko oświetli drzwi wejściowe, ale poinformuje również przechodzących o numerze naszego domostwa. Jest to ponadto doskonała ozdoba. wysoka latarnia Florencja Norlys Tworzenie własnego zielonego zakątka to sztuka, której warto być autorem. Nic nie cieszy przecież tak jak zapach świeżo skoszonej trawy czy rozwijającego się wiosną bzu. Dzięki produktom ze sklepu www.lampa-lampy.pl , spełnienie naszych marzeń jest możliwe i to w bardzo atrakcyjnej cenie!

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *