Wielokrotnie zastanawiamy się , w jaki sposób ożywić nasz ogród, przydomowy skwer czy zapomnianą działkę rekreacyjną. Odpowiedzią na to mogą być montaż innowacyjnego oświetlenia, które rzuci nowy blask na stare, znudzone widoki.

Lampy zewnętrzne Oslo Norlys, które nie tylko oświetlą przestrzeń, ale także nadadzą jej jedynego w swoim rodzaju charakteru?

Oświetlenie z kolekcji Oslo Norlys to propozycja zarówno do ogrodu, jak i do przestrzeni miejskiej. Nawiązujące do klasycznego miejskiego oświetlenia lampy zbudują ciepłą atmosferę przywołującą na myśl leniwe, długie spacery uliczkami ulubionego parku. Seria zachwyca dbałością o detale, które sprawiają, że lampy są unikatowe, eleganckie i niezwykle stylowe.

Latarnia Bolonia Norlys
Latarnia Bolonia Norlys

Oslo Norlys, czyli oświetlenie, które sprawi, że wieczór nabierze blasku.

Lampy Oslo Norlys to połączenie designu i funkcjonalności. Zostały zaprojektowane i wykonane z troską o najmniejszy szczegół, by w ciągu dnia zachwycały ozdobnym kształtem. Nocą natomiast zapewniały odpowiednie oświetlenie i tworzyły niepowtarzalny nastrój. W kolekcji znalazły się zarówno tradycyjne ogrodowe latarnie Norlys, jak i eleganckie słupki, nie zabrakło również stylowych kinkietów w klasycznym stylu. Wszystkie elementy serii tworzą spójną całość: nawiązują do siebie formą i estetyką, są utrzymane w tej samej tonacji kolorystycznej. Lampy Oslo Norlys budzą skojarzenia artystycznym duchem dawnego Paryża czy Krakowa, łączą styl klasyczny z nutką fantazji: detalami nawiązują do secesyjnych dekoracji europejskich miast. Ich oryginalna forma sprawia, że są unikatową dekoracją przestrzeni. Umieszczone w parkowej alejce, w przydomowym ogrodzie czy wzdłuż chodnika będą cieszyć oko i czynić każdy wieczór wyjątkowym.

Kinkiety Bolonia Norlys
Kinkiety Bolonia Norlys

Lampy Oslo Norlys dla miłośników dobrego designu.

Seria lamp Oslo Norlys sprawdzi się w każdej przestrzeni. W kolekcji uwzględniono klasyczne latarnie ogrodowe – z jednym, dwoma lub trzema punktami świetlnymi. Te uzupełnią eleganckie słupki o średniej wysokości: podobnie jak latarnie zwieńczone elegancką kulą. Na fasadzie budynku zawisną stylowe kinkiety w stylu klasycznym – kulisty kształt i staranne zdobienia sprawiają, że lampa prezentuje się niezwykle elegancko i będzie ozdobą każdego ogrodu czy parku. Lampy Oslo Norlys utrzymane są w stonowanej, ciemnej kolorystyce, dzięki czemu doskonale wtopią się w ogrodową przestrzeń. Będą jej ozdobą, zamiast z nią niepotrzebnie kontrastować. Sprawią, że ogród nabierze charakteru, zróżnicowane lampy zapewnią właściwe dla różnych potrzeb oświetlenie – zapewnią światło w parkowych alejkach, na tarasie, oświetlą wejście do domu czy miejski chodnik. Niższe lampy doskonale będą się prezentowały jako eleganckie punkty świetlne między roślinami w ogrodzie.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.