lampa ścienna Norlys

Najpopularniejsze lampy ścienne Norlys w 2018 roku

lampa ścienna Norlys

Ranking najpopularniejszych lamp ściennych Norlys w 2018 roku w sklepie internetowym lampa-lampy.pl

Najlepiej szprzedające się lampy ścienne Norlys.

Skandynawska firma produkująca lampy ścienne Norlys, ponieważ jest to jeden z liderów wśród działających w Polsce film produkujących oświetlenie zewnętrzne. Poniżej przedstawiamy zestawienie najlepiej sprzedających się lam ściennych ogrodowych tejże marki w sklepie Lampa-lampy.pl w minionym roku.
Ranking TOP 5 lamp ściennych  Norlys zaczynamy od miejsca piątego, które zajął ekskluzywny kinkiet Chelsea. Jest on dość specyficznym produktem, który nie będzie pasował do każdego ogrodu.  Wykonany został z wysokiej jakości blachy miedzianej, której kolorystyka nie będzie współgrała z każdym otoczeniem. Lampa fasadowa CHELSEA jest idealnym rozwiązaniem do elewacji z miedzianymi rynnami lub ogrodzeń domów w tejże kolorystyce.

lampa fasadowa Norlys

Ścienna lampa zewnętrzna Glasgow.

Miejsce czwarte należy do oprawy GLASGOW.  Stylizowanej na dawnych ściennych latarniach ulicznych, ponieważ posiada on szklane, lekko przydymione ścianki nadające mu charakteru.
Na trzecim miejscu znalazł się lampa ścienna Norlys BOLONIA K1 pochodzący z dużej serii lamp o tej samej nazwie. , ponieważ posiada on duży szklany klosz w kształcie kuli, umieszczony w metalowym koszyku będącym zwieńczeniem konstrukcji przyłączeniowej. Producent oferuje kinkiety Norlys w wersjach z kloszem skierowanym w dół oraz w górę oraz o mlecznej lub transparentnej kolorystyce.
Druga pozycja, to płaska lampa ścienna BERN o kwadratowym kształcie z dużym szklanym kloszem pośrodku, ale przepasanym dwoma ozdobnymi paskami.

kinkiet ścienny Norlys

Najlepiej sprzedająca się lampa ścieanna marki Norlys w 2018 roku. 

Liderem sprzedaży w roku 2018 został dekoracyjny kinkiet HELSINKI. stało się tak, ponieważ jest to oprawa w stylu klasycznym, z dużym daszkiem nad częścią emitującą światło. Podczepiana jest ona do ściany za pomocą charakterystycznego  zaokrąglonego pałąka. Kinkiet HELSINKI standardowo oferuje producent w grafitowej grafitowej wersji.  Można go również kupić z mniej finezyjnym, prostym łączeniem ściennym.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *