Lampy Modena Norlys

Projektując ogród warto zapoznać się z produktami marki Norlys, która w swojej ofercie posiada serię lamp ogrodowych Modena. 

Lampy Modena Norlys wyeksponują piękno Twojego ogrodu.

Seria Modena Norlys powinna spodobać się miłośnikom romantycznych klimatów. Angielskie ogrody to miejsca kojarzące nam się np. z „Tajemniczym ogrodem”, czy też innymi powieściami osadzonymi na terenie Wysp Brytyjskich. Otaczające nas tam zewsząd zieleń zdaje się żyć własnym życiem. Pośród gąszczu krzewów, kwiatów oraz drzew, znajdujemy oczywiście rzeźby oraz latarnie i inne oprawy, jednak wydają się one być dziełem natury, a nie ludzkiej ręki.

Słupek Moden Norlys

Ty, podobnie jak my, jesteś zafascynowany tym naturalnym pięknem? Co rusz poszukujesz inspiracji i starasz się stworzyć własne, podobne miejsce? Inspirowana Anglią i Szkocją kolekcja Modena  Norlys jest odpowiedzią na wszystkie Twoje problemy z oświetleniem ogrodu. Pośród szerokiej gamy produktów Modena znajdują się zarówno niewielkie kinkiety, jak i górujące nad ogrodem latarnie.

Przypominające nam angielskie latarnie oprawy oświetleniowe to świetny pomysł, gdy szukamy niebanalnych rozwiązań, które będą nam służyły przez wiele lat. Tradycyjne podejście do tematyki oświetlenia pozwoli nam na mniej liczne jego zmiany w przeciągu kolejnych lat, a dodatkowo da nam możliwość oszczędności znacznej sumy pieniędzy.

 

Latarnia Modena Norlys

Projektowanie oświetlenia ogrodowego

Wytyczone pośród zielonego gąszczu alejki, warto oczywiście oświetlić w jednorodny sposób. Dobrym wyborem jest np. imponująca latarnia Norlys Modena 2 lub latarnia Modena 5. Na uwagę zasługuje również cudowny słupek zewnętrzny Modena 3. Ustawienie go w równych odstępach pozwoli na podzielenie ogrodu na kilka stref oraz wytyczenie ścieżek po których mogą chodzić nasi goście. Będzie to szczególnie efektowne np. w ogrodzie hotelowym czy też ogrodzie przylegającym do sali weselnej. W przypadku mniejszych powierzchni lub np. w pobliżu altan ogrodowych i rzeźb, postawmy na wytworny słupek ogrodowy Modena 1.

Kinkiety Modena Norlys

Bogata seria lamp Modena Norlys.

Kolekcja Modena to jednak nie tylko oprawy stojące. Firma Norlys zadbała również o klientów posiadających np. altany lub zadaszone tarasy. Wielka ogrodowa oprawa wisząca Modena 2 to tradycyjna lampa, która świetnie będzie komponowała się z drewnianą lub kamienną altaną. Podobnie jak inne oprawy z serii Modena jest ona inspirowana angielskimi latarniami ulicznymi. W kolekcji nie mogło oczywiście zabraknąć również kinkietów. Zarówno ponadczasowa ścienna oprawa ogrodowa Modena 1, jak i markowy kinkiet zewnętrzny Modena 2 to świetny wybór podczas poszukiwania dodatkowych źródeł oświetlenia. Światło będzie  klimatyczne i ułatwi poruszanie się po ogrodzie. Kinkiety są, podobnie jak inne produkty z kolekcji Modena, odporne na warunki atmosferyczne. Wszystkie lampy są dostępne od ręki na stronie internetowej www.lampa-lampy.pl.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *