Norlys mandal

Mandal Norlys – modernistyczne oprawy fasadowe

Kinkiety Mandal Norlys to przede wszystkim oprawy o uniwersalnym zastosowaniu, prostej stylizacji i umiarkowanej cenie. Znajdą zastosowanie na praktycznie każdej fasadzie, od stylowych postarzałych cegieł, poprzez drewniane ścianki tarasów, po nowoczesne gładko tynkowane powierzchnie.

Na co zwrócić uwagę wybierając kinkiety ogrodowe?

Aktualnie modne wśród projektantów są bardzo praktyczne i uniwersalne nowoczesne lampy fasadowe, takie jak oprawa Mandal Norlys. Planując zakup kinkietów Norlys należy pamiętać, żeby dobrze przemyśleć swój wybór. Nie należy sugerować się tylko ceną lub pierwszym wrażeniem wizualnym. Ważne jest to, aby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie wytrzymałe. Wszystkie lampy zewnętrzne są bowiem narażone na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia. Na specjalną uwagę zasługują kinkiety ogrodowe Mandal. Modernistyczne oprawy fasadowe są praktyczne i uniwersalne, a jednocześnie prezentują się świetnie. Na uwagę zasługuje również uczciwa cena zakupu. Minimalistyczne wzornictwo sprawia, że wkomponowanie lamp w otoczenie nie będzie stanowić żadnego wyzwania.

Mandal Norlys
Kinkiet Mandal Norlys

Jaka jest wytrzymałość kinkietów ogrodowych Norlys?

Wszystkie lampy ogrodowe Norlys są wysoce odporne na negatywne działanie czynników atmosferycznych. Nie trzeba obawiać się wystąpienia kłopotliwych usterek, których usunięcie wiąże się z wysokimi kosztami. Kinkiety zewnętrzneMandal Norlys, możemy mieć wystawione na długotrwałe oddziaływanie wilgoci, wiatru, na zmienne temperatury czy też promieniowanie UV. Genialnie sprawdzą się na balkonie, tarasie czy też patio. Miejsce montażu zależy wyłącznie od indywidualnych wymagań.

Gdzie zamontować kinkiety Mandal Norlys?

Lampy zewnętrzne z kolekcji Mandal utrzymane są w modernistycznym stylu. Relatywnie proste formy oświetlenia zapewniają ogrom możliwości aranżacyjnych. Bez trudu można wkomponować je w każde otoczenie. Omawiane oprawy fasadowe są ponadczasowe, co oznacza, że nie wychodzą z mody. Warto zainwestować w produkty renomowanej marki, gdyż przez długie lata pozostaną w nienaruszonym stanie.

Norlys Mandale
Lampy ogrodowe Mandal Norlys

Kinkiety Norlys w niskich cenach.

Należy podkreślić, że kinkiety ogrodowe Mandal Norlys dostępne są w uczciwych cenach. Jest to świetna propozycja dla osób racjonalnie inwestujących gotówkę. Lampy fasadowe wchodzące w skład opisywanej kolekcji spełniają szereg restrykcyjnych norm oraz standardów. Zostały one zaprojektowane w zgodzie z zasadami ergonomii, więc są w stu procentach bezpieczne dla otoczenia. Prawidłowo podłączone nie wykazują podatności na usterki. Montaż nie jest skomplikowany, jednak powinien zostać przeprowadzony przez osobę z uprawnieniami. W ten sposób można zmniejszyć ryzyko wystąpienia nieprawidłowości.

Related Posts

One thought on “Mandal Norlys – modernistyczne oprawy fasadowe

  1. Kinkiety Mandal bardzo dobrze prezentują się na niejednolitej elewacji, np. ścianie z cegły. Wówczas światło rozpraszające się po powierzchni, nadaje niesamowity klimat. U mnie sprawdziły się doskonale. Polecam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.