Lund Norlys – nowoczesna seria lamp ogrodowych

Oświetlenie ogrodowe to jeden z najczęściej pomijanych aspektów podczas urządzania domu. Mnogość wymagań, które powinny zostać spełnione przez potencjalne oświetlenie sprawia, że wybór opraw spychany jest na tzw. dalszy plan. W sklepie internetowym z oświetleniem www.lampa-lampy.pl wybór ten jednak jest o wiele łatwiejszy, niż początkowo można zakładać.

Lampy Lund Norlys w atrakcyjnej cenie.

Dostępność kolekcji Lund marki Norlys daje klientowi możliwość funkcjonalnego oświetlenia tarasu, altany ogrodowej lub rekreacyjnej działki. Nie bez znaczenia jest również atrakcyjna cena, która umożliwia w niskiej kwocie rozświetlenie dużej powierzchni! Seria lamp ogrodowych Lund Norlys to kolekcja, w której skład wchodzą nie tylko wysokie latarnie zewnętrzne Lund, ale również tradycyjne lampy fasadowe. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów pozwoliło projektantom stworzyć nowoczesne, a jednocześnie odnoszące się do tradycji oprawy oświetleniowe, które odporne są na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Cała kolekcja utrzymana jest w bazowej kolorystyce, dzięki czemu łatwiej lampy dopasować do aranżacji ogrodowych.

Latarnia Lund.
Latarnia Lund.

Wysokie lampy z kolekcji Lund Norlys.

Dla osób poszukujących efektywnych, a jednocześnie również efektownych rozwiązań oświetleniowych firmaposiada doskonałe latarnie Norlys. Do wyboru mamy projekty takie jak jednopunktowa latarnia Lund 1 oraz latarnia z dwoma punktami świetlnymi Lund 2. Są to nowoczesne lampy posiadające kolejno jedno lub dwa źródła światła. Dzięki swojej prostocie oświetlenie to można bez obaw zastosować w każdym typie ogrodu. Seria lamp Lund Norlys idealnie pasuje do przydomowych terenów zielonych, ale również do ogrodów otaczających hotele, pensjonaty, czy też biurowce. Lampy te to nie tylko pewność efektywnego rozświetlenia przestrzeni, ale również gwarancja dekoracyjności.

 

Kinkiet Lund.
Kinkiet Lund.

Pełna kolekcja lamp Lund Norlys

Jako uzupełnienie latarni Lund zastosować możemy tradycyjną ogrodową lampę ścienną Lund. Jest to prosty projekt, który swoim wyglądem odnosi się do tradycyjnych wzorów. Na uwagę zasługuje oczywiście jego nierzucający się w oczy kolor oraz trwałość wykonania. Oprawa ta posiada jedno źródło światła i naprawdę pięknie prezentuje się w towarzystwie. Jest ona świetnym dopełnieniem dla latarni Lund. Nie bez znaczenia jest tutaj również fakt, że ogrodowa lampa Lund może zostać zamontowana na elewacji budynku np. obok drzwi wejściowych. Stanie się wówczas nie tylko elementem dekoracyjnym, ale również funkcjonalnie oświetli wejście. Podobnie jak inne oprawy oświetleniowe, cała kolekcja Lund Norlys dostępna jest na stronie internetowej sklepu z oświetleniem www.lampa-lampy.pl.

 

 

Lund - kinkiet zewnętrzny
Lund – kinkiet zewnętrzny

 

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.