London Norlys

Lampy serii London Norlys doskonale pasują do ogrodów zaprojektowanych w angielskim stylu.

Planujesz ogród w angielskim stylu?

Lampy London Norlys są doskonałą propozycją przy urządzaniu ogrodu w angielskim stylu. Londyński klimat nie jest Ci obcy? Zapalające się o zmroku latarnie to Twoje marzenie? Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach, wszystko jest możliwe. Nie musisz kupować drogich biletów lotniczych, by poczuć londyński klimat. Zastosowanie propozycji marki Norlys, w kilkanaście minut pozwoli Ci przenieść się do mglistego Londynu.

Jesteś ciekawy jak to możliwe? Kolekcja London Norlys to seria opraw świetlnych inspirowanych stolicą Wielkiej Brytanii. Klasyczne latarnie, charakterystyczne kinkiety, a także zwisająca lampa to kwintesencja serii London. Aranżację inspirowaną Londynem, warto rozpocząć od projektu rozmieszczenia opraw świetlnych. Zaleca się, by wyższe lampy stanowiły bazę, podczas gdy mniejsze (np. kinkiety) staną się elementami dodatkowymi, które nadadzą całości ciekawego charakteru.

słupek London Norlys

 

Wysokie lampy stojące do ogrodu.

Na szczególną uwagę zasługuje latarnia stylowa London 4. Jest to klasyczna latarnia, która świetnie sprawdzi ustawiona np. wzdłuż wyznaczonej trasy, czy też niedaleko ogrodowej altany. W podobnym stylu utrzymana jest także śliczna latarnia London 5 oraz bajeczna latarnia London 3. Latarnie te idealnie wpasują się w otoczenie angielskiego ogrodu, a także uświetnią swoim wyglądem żwirowane alejki parkowe. Kilka źródeł światła to zaleta, na którą trzeba zwrócić uwagę. Osoby o minimalistycznych zapędach, na pewno chętnie wybiorą bardziej proste modele, do których zaliczamy markową latarnię London 2 i szykowną latarnię Norlys London 1. Minimalistycznym wyglądem cechuje się również tradycyjny słupek ogrodowy Norlys London 3 oraz stylowa latarnia London 1N.

Kinkiety London Norlys

Pozostałe lampy z kolekcji London Norlys.

Kolekcja London to jednak nie tylko główne i stojące źródła światła, ale również pomniejsze oprawy świetlne. Do najbardziej charakterystycznych, zaliczamy oczywiście kinkiety ogrodowe. Lampy te inspirowane są bezpośrednio latarniami, dlatego też są do nich bardzo podobne. Wysokiej klasy kinkiet Norlys 4 to propozycja idealna, w przypadku gdy chcemy oświetlić drzwi wejściowe czy też numer naszego domostwa. Podobną funkcję pełnić może cudowny kinkiet ogrodowy London 1. Poszukujesz większej inspiracji londyńskimi ulicami? Na pewno zachwyci Cię zgrabny kinkiet do ogrodu London 2 oraz wytworny kinkiet ogrodowy London 3.

Latarnia London Norlys

Zaciekawione spojrzenia na pewno przyciągnie również interesujący kinkiet ogrodowy London 5. Jego nietypowy kształt to propozycja dla osób odważnych i pragnących rewolucyjnej zmiany. Wolisz lampy wiszące? W kolekcji marki Norlys, również takie znajdziesz. Prosta lampa wisząca  Norlys London1 oraz ciekawy zwis ogrodowy London 2 czekają na Ciebie, wraz z innymi produktami z serii London, w sklepie internetowym www.lampa-lampy.pl.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *