Aranżacja ogrodu i ogrodowych alejek spędza Ci sen z powiek? Nie wiesz jak oświetlić swoje najlepsze okazy? A może po prostu poszukujesz sposobu na efektywną grę świateł w gąszczu roślinności w hotelowym ogrodzie?

Uniwersalizm lamp zewnętrznych Lofoten Norlys.

Każda okazja jest dobra, by poznać serię oświetleniową Lofoten Norlys znanej na całym świecie marki oświetleniowej. Nowoczesna, a jednocześnie odnosząca się do tradycyjnego designu, taka jest właśnie kolekcja Norlys. Całość serii to kilka ciekawych projektów utrzymanych w stonowanej kolorystyce. Dodatek w postaci szklanego wykończenia nadaje oprawom lekkości oraz sprawia, że są one wyborem akceptowanym zarówno przez fanów nowoczesności oraz minimalizmu, jak i tych kochających bardziej tradycyjne rozwiązania. Nie bez znaczenia jest również fakt, że kolekcja wyposażona jest w designerskie punkty świetlne przypominające tradycyjne żarówki. Zastosowanie tego typu lamp na pewno pozytywnie wpłynie na całościową aranżację ogrodu oraz otoczenia budynku.

 

Kinkiet Lofoten Norlys na ceglanej elewacji.
Kinkiet Lofoten Norlys na ceglanej elewacji.

Jakie lampy Lofoten wchodzą w skład całej kolekcji?

Na szczególną uwagę osób poszukujących efektywnego oświetlenia ogrodu zasługują przysłonięty od góry słupek ogrodowy Lofoten SL2 oraz podwójna latarnia ogrodowa Lofoten L o regulowanej wysokości. Oprawy te wykonane są z niezwykle trwałych materiałów, które odporne są na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Podwójna latarnia Lofoten Norlys to świetny wybór szczególnie wtedy, gdy nasz ogród znajduje się dopiero w początkowej fazie swojego wzrastania. Posiada ona regulowaną wysokość, dzięki czemu możemy dopasować ją do aktualnej wielkości drzew, czy też krzewów ozdobnych i owocowych. W kolekcji znajduje się również model samej oprawy oświetleniowej, jest to geometryczna bryła która kryje w sobie stylizowany na tradycyjną modłę punkt świetlny. Tę modernistyczną oprawę możemy zamontować w dowolny wybranym przez siebie miejscu. Świetnie sprawdzi się zarówno na betonowych bloczkach, jak i jako uzupełnienie istniejącego już oświetlenia.

Kinkiet Lofoten Norlys.
Kinkiet Lofoten Norlys.

Stylowe kinkiety zewnętrzne Lofoten Norlys.

Wszystkie oprawy ścienne Lofoten to propozycje dla fanów minimalistycznych, modernistycznych rozwiązań. Możemy je montować nie tylko pojedynczo, ale również grupować po kilka, uzyskując niezwykle ciekawy efekt. Kinkiety Lofoten Norlys polecamy zarówno do budownictwa jednorodzinnego, jak i użytkowego (np. firmy, hotele, restauracje). Montując je nie możemy zapomnieć również o głównych źródłach światła. Tworząc własną aranżację postawmy np. na plafon tarasowy Lofoten P z przezroczystymi ściankami oraz prostą konstrukcję lampy Lofoten W wiszącej  na łańcuchu. Zarówno pierwsza, jak i druga propozycja dostępna jest na stronie internetowej sklepu z oświetleniem www.lampa-lampy.pl.

 

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.