słupek ogrodowy Halmstad Norlys

Halmstad Norlys – seria lamp stojących do ogrodu

Seria lamp ogrodowych Halmstad Norlys wyróżniają się wśród innych opraw tego typy. Doskonale wyglądają zwłaszcza  w wersji ze skandynawskim drewnem.

Niskie lampy stojące serii Halmstad Norlys.

Kolekcja Halmstad Norlys to lampy godne polecenia. Posiadasz przydomowy ogród i nie masz pomysłu jak go zaaranżować? A może jesteś właścicielem działki rekreacyjnej, której główną ozdobą są aktualnie wyłącznie rosnące bez jakiejkolwiek wizji rośliny? Jeżeli tak, to świetnie trafiłeś! Kolekcja Halmstad Norlys pozwoli Ci szybko, a dodatkowo budżetowo oświetlić ogród, działkę lub po prostu kawałek posiadanej ziemi. Proste, a zarazem przepięknie wyróżniające się z otoczenia słupki ogrodowe zrobią przysłowiową robotę, a Ty będziesz mógł cieszyć się pięknym ogrodem.

Słupek ogrodowy Halmstad Norlys

Słupki Halmstad Norlys wykończone skandynawskim drewnem.

Wybierając słupek ogrodowy o nowoczesnym designie Halmstad 2 LED otrzymamy ciekawą propozycję, która idealnie podbije swoim bazowym kolorem, barwy kwitnących w naszym ogrodzie kwiatów. Czerń to dobry wybór również wtedy, gdy nie chcemy, by nasze oświetlenie dominowało w całej aranżacji. Wówczas postawmy na słupki ogrodowe takie jak Halmstad 3 LED słupek z wymiennym źródłem światła lub ogrodowa lampa stojąca z modułem ledowym Halmstad 3 LED i niebywały słupek ogrodowy Halmstad  Norlys. Na uwagę zasługuje również słupek oświetleniowy do ogrodu Halmstad 2.

Wysokiej jakości słupki ogrodowe.

Niskie lampy stojące z modułem LED.

W przypadku gdy chcemy nasz ogród ożywić odrobiną koloru, zaopatrzmy się w słupki ogrodowe w kolorze pistacjowym. Uwagę zwraca tutaj inspirujący słupek ogrodowy Halmstad Norlys 1 oraz ogrodowy słupek z dołączoną żarówką LED i słupek ogrodowy z żarówką LED Halmstad 2. Jeżeli zaś oczekujemy od naszego ogrodu wyłącznie naturalnego wyglądu, dobrym pomysłem będzie nietuzinkowy słupek ogrodowy Halmstad 3D. Jego drewniane wykończenie świetnie współgrać będzie z krzewami i drzewami w naszym ogrodzie. Drewno to jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów, dlatego też słupek będzie w naszym ogrodzie służył przez wiele długich lat.

Drewniane słupki ogrodowe

Europejski lider oświetlenia ogrodowego.

Firma Norlys to jeden z czołowych producentów oświetlenia zewnętrznego na świecie. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że produkty przez nich produkowane są nie tylko unikalne, ale również bardzo trwałe. Każdy ze słupków ogrodowych tutaj przedstawionych jest wysokiej jakości produktem, który przetrwa w naszym ogrodzie wiele lat. Wszystkie materiały odporne są na niesprzyjające warunki atmosferyczne, co jest szczególnie ważne przy zmiennej polskiej pogodzie. Każdy słupek znajdziemy w sklepie internetowym z oprawami oświetleniowymi www.lampa-lampy.pl. Czy to już nie czas, by zadbać na nowo o swoje miejsce na ziemi? Nasz ogród na pewno odpłaci nam swoim pięknym naturalnym wyglądem, gdy oświetlimy go nie tylko latem.  Jednak również zimą, a dodatkowo wyposażymy w modne i pięknie wyglądające słupki ogrodowe w wielu kolorach.

Related Posts

One thought on “Halmstad Norlys – seria lamp stojących do ogrodu

  1. Spodobały mi się lampy Halmstad, ale trochę się obawiam, że drewno po kilku latach straci swój blask. Czy mogą coś Państo coś więcej napisać, jak zabezpieczone jet samo drewno? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.