Jeżeli myślisz o budowie ogrodu w angielskim stylu, to zachęcamy do zapoznania się z serią lamp Como Norlys. 

Angielski styl przydomowwego ogrodu.

Lampy ogrodowe Como Norlys to idealna propozycja dla osób, które planują stworzyć angielski ogród. Chciałbyś posiadać angielską latarnię w swoim ogrodzie? Dzięki kolekcji oświetleniowej Como Norlys będziesz mógł spełnić swoje marzenie w kilka chwil. Inspirowana angielską ulicą seria Como to wysokiej jakości oświetlenie zewnętrzne, które pozwoli odmienić nasz ogród w najprostszy z możliwych sposobów.

Latarnia Como Norlys

Minimalistyczne lampy Como Norlys.

W szeregach minimalistyczne kolekcji Como Norlys znajdziemy zarówno latarnie ogrodowe, jak i słupki i kinkiety Norlys. Kolekcja dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych, które bez problemu możemy dopasować do naszego ogrodu. Czerń oraz biel są kolorami bazowymi, na które warto postawić, ponieważ zawsze będą modne! Jako oświetlenie altanki ogrodowej, elewacji budynku, czy też wejścia do domu możemy użyć oprawy oświetleniowej, takie jak stylowy kinkiet do ogrodu Como. Jego świetnym uzupełnieniem jest urokliwy słupek do ogrodu Como, który pozwoli oświetlić krzewy, mniejsze drzewa, a także wyznaczyć np. ścieżkę w naszym ogrodzie.

Potrójna latarnia Como Norlys

Bogata oferta lamp ogrodowych serii Como.

Projekty kolekcji Como Norlys obejmują również aż 3 rodzaje latarni. Do wyboru mamy latarnie takie jak tradycyjna latarnia Como 1 Norlysa (z jednym źródłem światła), latarnia z regulacją wysokości Como 2 (dwa niezależne źródła oświetlenia) oraz wykwintna latarnia Norlys z trzema źródłami światła. Latarnie te mogą być wykorzystywane zarówno pojedynczo, jak i jako przemyślane kompozycje. Latarnie Como to świetny sposób na odnowienie ogrodowej aranżacji lub stworzenie jej od podstaw. Minimalistyczny wygląd latarni oraz innych opraw oświetleniowych w znacznym stopniu ułatwia nam to zadanie. Na uwagę zasługuje również miksowanie lamp w odmiennych kolorach. Biel i czerń są świetnym połączenie, które możemy wziąć pod uwagę, gdy nie zależy nam na monochromatycznym oświetleniu ogrodu.

Czy wiesz w jaki sposób urządizć ogród?

Ogród jest miejscem, które warto urządzić w sposób minimalistyczny. Feeria barw, którą prezentują nam nasze kwiatowe zbiory jest najlepszą z ozdób, którą możemy sobie zafundować. Prawidłowe oświetlenie roślin pozwoli nam na jeszcze lepsze ich wyeksponowanie oraz ukazanie otoczeniu. Kolekcja Como, dzięki swojemu minimalistycznemu wyglądowi będzie stanowiła świetne uzupełnienie przydomowego ogródka, działki rekreacyjnej, czy też ogrodu znajdujące się przy hotelu lub ośrodku wypoczynkowym. Prostota i minimalizm są trendami, które nigdy nam się nie znudzą! Stworzenie aranżacji ogrodowej możemy zacząć również od poszukiwania inspiracji. Podobnie jak projekty Como Norlys inspiracje znajdziemy na stronie internetowej sklepu z oświetleniem www.lampa-lampy.pl. W sklepie oprócz ciekawych propozycji przeznaczonych do użytku zewnętrznego, znajdziemy również projekty dla domów, hoteli, restauracji, czy też biur.

Related Posts

2 thoughts on “Como Norlys – lampy do angielskiego ogrodu

  1. Bardzo podobają mi się lampy tej serii, ale zastanawiam się, czy sprawdzą się one do dużego ogrodu. Chodzi mi głównie o to, czy oświetlą one duży teren. Wolę się upewnić, bo ma to być zakup na długie lata.

    1. Witam,
      jak najbardziej lampy tej serii można zastosować do dużego ogrodu. Po pierwsze latarnie tej serii posiadają regulację długości słupa i przy ustawieniu maksymalnej wysokości taka lampa oświetli obszerny teren. Dodatkowo lampy te posiadają wmienne źródło światłą, co pozwoli na zastosowanie bardzo mocnych żarówek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.