Bolonia Norlys

Lampy Bolonia Norlys to propozycja dla osób szukających lamp ogrodowych w kształcie kuli. Lampy te charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

Projektujemy przydomowy ogródek.

Jeżeli  Twój ogródek potrzebuje odświeżenia, to kolekcja Bolonia Norlys warta jest uwagi. Masz już dość braku oświetlenia w przydomowym kawałku zieleni? Zapoznaj się z kolekcją Bolonia marki oświetleniowej Norlys. Zaprojektuj nowe, funkcjonalne, a co przede wszystkim atrakcyjne cenowo oświetlenie ogrodowe! Myślisz, że to trudne? Nic bardziej mylnego! Sklep internetowy z oświetleniem www.lampa-lampy.pl bardzo chętnie Ci w tym pomoże! Zaczynajmy!

Bolonia Norlys

Kuliste kształty lamp Bolonia Norlys.

Seria Bolonia Norlys jest ukłonem w stronę tradycyjnego designu ogrodowego. Znajdziemy tutaj proste geometrycznej formy, kuliste klosze oraz dbałość o elementy wykończeniowe. Razem z kolekcją Bolonia będziemy mieli szansę rozświetlić cały ogród, a to za sprawą mnogości opraw oświetleniowych wchodzących w skład serii Bolonia. Znajdziemy tutaj zarówno stojące lampy Norlys , jak i słupki oraz lampy ścienne. Cała kolekcja charakteryzuje się prostym i eleganckim wyglądem.  Wyróżnia się również wysoką odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Oprawom oświetleniowym Bolonia nie są straszne wichury, grad, śnieg, czy też inne opady atmosferyczne. Kolekcja Bolonia będzie służyć swojemu właścicielom wiernie przez cały rok!

Lampy ogrodowe Bolonia

 

Wielofunkcyjne lampy ogrodowe.

Lampa stojąca Bolonia Norlys oraz  Bolonia z trzema punktami świetlnymi to propozycje na oświetlenie alejek ogrodowych, wejść do altanki oraz wielu innych punktów Twojego ogrodu. Lampy te posiadają regulowaną wysokość, dzięki czemu można dostosować je np. do wysokości posiadanych drzew i krzewów. W przypadku posiadania kilku lub kilkunastu latarni Bolonia Norlys można ustawić je w kolejności malejące/rosnącej i stworzyć przy tym ciekawą ozdobę naszego skrawka zieleni.

Słupki Bolonia Norlys

Uzupełnienie kolekcji lamp ogrodowych Bolonia

Jako uzupełnienie lamp stojących lub ich urozmaicenie wykorzystajmy wysokiej klasy słupek ogrodowy Bolonia 2. Można również jako uzupełnienie użyć słupek do ogrodu Bolonia 1. Oprawy te możemy zamontować wzdłuż ogrodowych ścieżek lub w okolicy ozdobnych krzewów i kwiatów. Mogą one pięknie rozświetlić nasze reprezentacyjne rośliny, którymi pragniemy pochwalić się np. przed gośćmi. Kinkiet zewnętrzny Bolonia 1 oraz kinkiet ogrodowy  Bolonia 2 są świetnym uzupełnieniem kolekcji Bolonia Norlys. Ich montaż jest bardzo łatwy, a rzucane przez nie światło może pomóc w stworzeniu romantycznej atmosfery np. podczas kolacji we dwoje na przydomowym tarasie. Kinkiety Bolonia mogą również świetnie spełnić swe zadanie w ogrodowej altance lub na elewacji domu.

Cała kolekcja Bolonia to oprawy oświetleniowe utrzymane w jednolitej stylistyce, która ułatwia tworzenie ciekawych kompozycji oświetleniowych.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.