ARVIKA Norlys – ogrodowa funkcjonalność zamknięta w prostocie

Na pierwszy rzut oka oświetleniowe słupki ogrodowe ARVIKA Norlys praktycznie niczym się nie wyróżniają. Owszem, prezentują się one wyjątkowo nowocześnie, ale mało kto wie, że posiadają one ukrytą tajemnicę. Co więcej – tajemnica ta wcale nie dotyczy emitowanego przez te lampy światła.

Słupek Arvika z dystrybutorem prądu.
Słupek Arvika z dystrybutorem prądu.

Dekoracja światłem.

Jak na profesjonalnie zaprojektowany, ogrodowy system oświetleniowy przystało, modele wchodzące w skład kolekcji ARVIKA Norlys są zaprojektowane w sposób nowoczesny i minimalistyczny. Biorąc pod uwagę zastosowanie tychże lamp, jest to jak najbardziej wskazane. W ogrodzie nie trzeba bowiem rozbudowanych stylistycznie rozwiązań! Wszelkie „sztuczne” dodatki mają być tu jedynie uzupełnieniem tego, co jest tu najpiękniejsze, czyli naturalnego obrazu przyrody.

Słupek Arvika na pomoście
s Słupek Arvika na nabrzeżu jachtowym.

Minimalistyczne piękno słupków Arvika Norlys.

Lampy ogrodowe ARVIKA Norlys są pod tym względem wyjątkowe. Każda z nich emanuje delikatnym, choć dość wyrazistym światłem, dzięki któremu orientacja w „nocnym ogrodzie” będzie o wiele łatwiejsza. Te niezwykle funkcjonalne oprawy oświetleniowe warto postawić tylko w wyjątkowych miejscach, to jest wszędzie tam, gdzie ogrodowa aranżacja ma swoje wyjątkowe i ponadprzeciętne atuty. Na tym jednak nie koniec, gdyż te lampy Norlys można wykorzystać również jako oświetlenie alejek, ścieżek, a nawet podjazdów! Do wyboru mamy dwie standardowe wersje kolorystyczne: czarną – malowaną proszkowo oraz srebrną, w przypadku słupka ogrodowego ocynkowanego.

Wymiar funkcjonalny lamp Arvika Norlys.

Lampy ARVIKA to coś więcej, niż tylko ogrodowa dekoracja przestrzeni. To przede wszystkim niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, dzięki któremu może ona zyskać na znaczeniu. W niektórych lampach znalazło się bowiem miejsce również dla dystrybutorów energii elektrycznej. I choć jest to – na pierwszy rzut oka – zaskakujące, to jednak taka forma „wypełnienia” przestrzeni, jest jak najbardziej słuszna. W ten sposób można bowiem wprowadzić do ogrodu wiele ciekawych rozwiązań, takich jak dodatkowe systemy oświetleniowe, instalacje podlewające itd.

Podsumowując, lampy ARVIKA Norlys to niezwykle funkcjonalne, a zarazem piękne źródła światła. Są one przykładem na to, że piękno z funkcjonalizmem mogą się łączyć.

Related Posts

One thought on “ARVIKA Norlys – ogrodowa funkcjonalność zamknięta w prostocie

  1. Trzy tygodnie temu dotarły do mnie zakupione słupki Arvika. Dopiero wczoraj monterzy je zamontowali. Troche się martwiłam, bo minął już 2-tygodniowy termin na zwrot. Obawy były niepotrzebne. Lampy są naprawdę genialne. Panowie, którzy je montowali też byli bardzo zadowoleni. Twierdzili, ze tak przygotowane lampy montować to sama przyjemność. Jeżeli ktoś będzie się wahać przed zakupem , to proszę się nie obawiać i kupować w ciemno, Na pewno nie będziecie rozczarowani.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.