Ogród jest Twoją pasją? Poszukujesz niebanalnych lamp i dodatków, które zmienią jego wygląd, a jednocześnie nie wpłyną na wzrost roślin? Nowoczesne i minimalistyczne oprawy oświetleniowe Stockholm marki Norlys to strzał w dziesiątkę, gdy jedynie pragniesz dodać nietypowego akcentu swojemu ogrodowi, działce rekreacyjnej, czy też przydomowemu ogródkowi. Ponadczasowy wygląd lamp Stockoholm to główna zaleta całej serii. Przedsiębiorstwo Norlys doskonale zdaje sobie sprawę, że aktualnie modne są przedmioty zarówno funkcjonalne, jak i estetycznie wykonane i taka właśnie jest kolekcja Stockholm.

Londyński klimat w przydomowym ogrodzie

Pomimo swojej przekornej nazwy „Stockholm” kolekcja lamp oświetleniowych inspirowana jest Londynem! To właśnie w stolicy Wielkiej Brytanii spotkamy tradycyjne latarnie i kinkiety je imitujące. Czy na ulicach Sztokholmu również je zobaczymy? Tak, jednak nie są one tak popularne jak na Wyspach Brytyjskich. Ciekawy wygląd opraw oświetleniowych Stockholm na pewno zostanie doceniony przez osoby przywiązane do tradycji, jednak nie oznacza to, że lampy te nie mogą być wykorzystane również przez młodsze pokolenie klientów.

Stockholm są lampami minimalistycznymi i prostymi w swojej formie, dlatego świetnie dopasują się do nowoczesnych aranżacji ogrodowych i będą z nimi dobrze współgrać. Na szczególną uwagę zasługują produkty takie jak nietuzinkowa latarnia Norlys Stockholm 1, czy też wysokiej klasy latarnia Stockholm 3 i czarujący słupek ogrodowy Stockholm 6. Oprawy te inspirowane angielskim stylem, utrzymane są w nowoczesnej kolorystyce, a także w ogólnym rozrachunku nie przypominają chmurnych, starych, angielskich latarni. Jest to po prostu tradycja w nowoczesnym wydaniu! Na taką warto w dzisiejszych czasach postawić!

Oświetl swój ogród milionem gwiazd

Gwiazdy to jedna z najlepszych ozdób naszego ogrodu. Co jednak uczynić, gdy ich brak, a my pragniemy stworzyć romantyczną atmosferę na skrawku zieleni? Postawmy na ogrodowy stylowy kinkiet Stockholm 2 i cieszmy się nastrojowym światłem przez długie letnie wieczory. Jeżeli jednak, posiadasz wytyczone przez siebie ścieżki ogrodowe i pragniesz ich podświetlenia, postaw na niski słupek ogrodowy Stockholm 1 i atrakcyjny słupek Stockholm 5 marki Norlys. Na uwagę zasługuje ponadto elegancki kinkiet do ogrodu Stockholm Pol.

i cieszmy się nastrojowym światłem przez długie letnie wieczory. Jeżeli jednak, posiadasz wytyczone przez siebie ścieżki ogrodowe i pragniesz ich podświetlenia, postaw na niski słupek ogrodowy Stockholm 1 i atrakcyjny słupek Stockholm 5 marki Norlys. Na uwagę zasługuje ponadto elegancki kinkiet do ogrodu Stockholm Pol.

Decyzja o wyborze rodzaju oświetlenia ogrodowego powinna być przemyślana. Wybór bogato zdobionych lamp nie jest zbyt dobrym wyborem, gdy pragniemy uzyskania naturalnego efektu. Wówczas warto zainteresować się np. interesującym słupkiem ogrodowym Stockholm 4, czy też luksusową latarnią Stockholm 2. Razem z marką Norlys, aranżacja ogrodu jest dziecinnie prosta. Wystarczy, że wybierzemy jeden/dwa/ lub więcej elementów z kolekcji Stockholm, a po chwili będziemy mogli cieszyć się zupełnie odmienionym ogrodem. Wszystkie lampy Stockholm dostępne są w sklepie internetowym www.lampa-lampy.pl, do którego serdecznie zapraszamy!

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *