Oświetlenie tarasu, domu lub innego budynku to temat bardzo często pomijany podczas procesu tzw. wykańczania wnętrz. Zmęczeni ciągłymi wyborami zazwyczaj odkładamy zakup oświetlenia zewnętrznego na przyszłość, która zbyt długo nie nadchodzi. Wybór lampy zewnętrznych może być jednak prosty. Jak to możliwe? Wystarczy zajrzeć do sklepu internetowego z oświetleniem www.lampa-lampy.pl i zapoznać się z kolekcją Sandvik marki Norlys.

Seria Sandvik to nowoczesne i minimalistyczne wzornictwo, które dzięki swojej bazowej kolorystyce dopasowuje się do bardzo wielu aranżacji. W szeregach kolekcji Sandvik znajdziemy charakteryzujące się atrakcyjną ceną punktowe oprawy ścienne, kinkiety oraz oprawy sufitowe. Geometryczna bryła projektów marki Norlys to kolejny atut, który warto poznać. Dzięki oprawom Sandvik fasada domu, taras, czy też altana mają szansę zmienić się nie do poznania!

Kinkiet zewnętrzny z punktowym światłem Sandvik 1 to minimalistyczny projekt, który świetnie sprawdzi się na elewacji nowoczesnego domu, luksusowego hotelu, czy też po prostu jako uzupełnienie aranżacji przydomowego tarasu. Sandvik LED1 markowy kinkiet ścienny o kwadratowym przekroju jest zaś propozycją dla osób ceniących sobie ekologiczne rozwiązania. Kinkiet ten wyposażony jest w punkty świetlne typu LED, które nie tylko charakteryzują się większą żywotnością, ale również mniejszym zużyciem energii elektrycznej. Na uwagę zasługuje również kwadratowy kinkiet nowoczesny z jednokierunkowym światłem LED Sandvik LED2. Podobnie jak wcześniejsza oprawa posiada on źródło światła typu LED. Rozwiązanie to polecamy wszystkim, dla których dobro naszej planety jest ważne!

Punktowe oświetlenie zewnętrzne Sandvik 3 marki Norlys jest kolejnym jednocześnie nowoczesnym i niebanalnym projektem, który warto poznać. Oprawa ta dostępna jest w 4 bazowych kolorach (biały, czarny, aluminium i grafitowy), które można dowolnie mieszać tworząc ciekawą aranżację świetlną. Wybierając ten rodzaj oświetlenia otrzymujemy wysokiej jakości produkt wykonany z wytrzymałych i odpornych na niesprzyjające warunki atmosferyczne materiałów. Nie możemy również zapomnieć o projekcie takim jak zewnętrzna punktowa oprawa ścienna Sandvik 2. Jest to minimalistyczny rodzaj oświetlenia, który występuje w aż 4 wersjach kolorystycznych!

To jeszcze jednak nie wszystko! W kolekcji Sandvik znajdziemy także sufitową oprawę tarasową ze światłem LED Sandvik LED 3. Ta niezwykle stylowa oprawa świetnie uzupełni aranżację tarasu, altany ogrodowej, a także dowolnie wybranego przez nas miejsca. Razem ze sklepem Lampa-Lampy urządzenie oświetlenia zewnętrznego to łatwizna!

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *