Sektor lamp ogrodowych to branża stale rozwijająca się. Zwiększone zapotrzebowanie na coraz większą ilość opraw zewnętrznych sprawia, że nowe firmy powstają niczym grzyby po deszczu. Projektowanie ogrodu wymaga jednak od nas, zazwyczaj dużych środków finansowych, dlatego warto od razu skorzystać z oferty firmy, która na rynku zaistniała już kilkadziesiąt lat temu i do dzisiaj posiada rzesze zadowolonych klientów.

Przedsiębiorstwem, które idealnie wpisuje się w powyższy opis jest norweska firma Norlys. Powstała w dalekiej Norwegii marka oświetleniowa, już od ponad 50 lat zachwyca ludzi na całym świecie swoimi niebanalnymi produktami. A od 20 lat swoje hale produkcyjne posiada ona w Polsce, a tym samym wspiera gospodarkę naszego kraju! To tylko jedna z zalet, którą warto wziąć pod uwagę, wyszukując odpowiednie dla siebie oświetlenie ogrodowe.

Projekty marki Norlys to zróżnicowane zarówno pod względem ceny, jak i wyglądu produkty, które znajdują swoich amatorów w różnych grupach wiekowych. W początkowej fazie rozwoju, Norlys tworzył przede wszystkim oprawy nowoczesne (jak na tamte czasy) i odcinał się od tradycji. Jednak zmiany geopolityczne oraz zmieniająca sie moda sprawiły, że w portfolio Norlys znalazły się również serie odwołujące się do angielskiego stylu ulicznego, który najczęściej kojarzy nam się z czarnymi latarniami oświetlającymi ponure ulice Londynu. Inspirowane londyńską ulicą projekty aktualnie stanowią jedne z najczęściej sprzedawanych produktów marki! Moda na brytyjskie akcenty sprzyja więc przedsiębiorstwu Norlys. Największym zainteresowaniem spośród całej oferty cieszą się latarnie Norlys, któych klasyczny styl zdecydowanie wyróżnia się na polskim rynku oświetleniowym.

Dla minimalistów oraz osób żyjących zgodnie z ideą slow life również coś znajdzie się pośród szeregu produktów Norlys. Jednobarwne projekty, niebanalna stylistyka, a także prosta forma to cechy szczególne nowoczesnych opraw oświetleniowych marki Norlys. Dzięki ciągłym inwestycjom w rozwój firmy, wszystkie lampy są wykonywane z dbałością o każdy detal, nad czym opiekę sprawuje wielu pracowników Norlys (który swoją siedzibę ma w Nowym Sączu!). Trafiające do klientów egzemplarze przechodzą wielokrotne kontrole, co przekłada się na ostateczny wygląd i odbiór lamp przez otoczenie! W Norlys nie ma miejsca na błędy i nieprzemyślane projekty. Firma idealnie współgra z swoimi klientami, a także zmieniającą się niczym w kalejdoskopie modą. Norlys jest zawsze na czasie! Dla nich oświetlenie zewnętrzne jest pasją, która stała się jednocześnie sposobem na resztę życia. Idea ta idealnie odzwierciedlana jest przez kolejny lampy Norlys.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *