Skandynawska firma Norlys to jeden z liderów wśród działających w Polsce film produkujących oświetlenie zewnętrzne. Poniżej przedstawiamy zestawienie najlepiej sprzedających się kinkietów ogrodowych tejże marki w sklepie Lampa-lampy.pl w minionym roku.
Ranking TOP 5 kinkietów Norlys zaczynamy od miejsca piątego, które zajął ekskluzywny kinkiet Chelsea. Jest on dość specyficznym produktem, który nie będzie pasował do każdego ogrodu, gdyż wykonany został z wysokiej jakości blachy miedzianej, której kolorystyka nie będzie współgrała z każdym otoczeniem. Kinkiet CHELSEA jest idealnym rozwiązaniem do elewacji z miedzianymi rynnami lub ogrodzeń domów w tejże kolorystyce.

Miejsce czwarte należy do oprawy GLASGOW stylizowanej na dawnych ściennych latarniach ulicznych. Posiada on szklane, lekko przydymione ścianki nadające mu charakteru.
Na trzecim miejscu znalazł się kinkiet BOLONIA K1 pochodzący z dużej serii lamp o tej samej nazwie. Posiada on duży szklany klosz w kształcie kuli, umieszczony w metalowym koszyku będącym zwieńczeniem konstrukcji przyłączeniowej. Producent oferuje kinkiety w wersjach z kloszem skierowanym w dół oraz w górę oraz o mlecznej lub transparentnej kolorystyce.
Druga pozycja, to płaska oprawa ścienna BERN o kwadratowym kształcie z dużym szklanym kloszem pośrodku, przepasanym dwoma ozdobnymi paskami.

Liderem sprzedaży w roku 2018 został dekoracyjny kinkiet HELSINKI. Jest to oprawa w stylu klasycznym, z dużym daszkiem nad częścią emitującą światło. Podczepiana jest ona do ściany za pomocą charakterystycznego, zaokrąglonego pałąka. Kinkiet HELSINKI standardowo oferowany jest w grafitowej oraz aluminiowej wersji, można go również kupić z mniej finezyjnym, prostym łączeniem ściennym.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *