Oświetlenie ogrodowe to jeden z najczęściej pomijanych podczas urządzania domu aspektów. Mnogość wymagań, które powinny zostać spełnione przez potencjalne oświetlenie sprawia, że wybór opraw spychany jest na tzw. dalszy plan. W sklepie internetowym z oświetleniem www.lampa-lampy.pl wybór ten jednak jest o wiele łatwiejszy, niż początkowo można zakładać. Dostępność kolekcji Lund marki oświetleniowej Norlys daje klientowi możliwość funkcjonalnego oświetlenia tarasu, altany ogrodowej lub rekreacyjnej działki. Nie bez znaczenia jest również atrakcyjna cena, która umożliwia w niskiej kwocie rozświetlenie dużej powierzchni!


Seria lamp ogrodowych Lund marki Norlys to kolekcja, w której skład wchodzą nie tylko latarnie ogrodowe, ale również tradycyjne lampy ścienne. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów pozwoliło projektantom stworzyć nowoczesne, a jednocześnie odnoszące się do tradycji oprawy oświetleniowe, które odporne są na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Cała kolekcja utrzymana jest w bazowej kolorystyce, dzięki czemu łatwiej lampy dopasować do aranżacji ogrodowych.


Dla osób poszukujących efektywnych, a jednocześnie również efektownych rozwiązań oświetleniowych przygotowane zostały latarnie ogrodowe. Do wyboru mamy projekty takie jak jednopunktowa latarnia Lund 1 oraz latarnia z dwoma punktami świetlnymi Lund 2. Są to nowoczesne lampy ogrodowe posiadające kolejno jedno lub dwa źródła światła. Dzięki swojej prostocie latarnie Lund można bez obaw zastosować w każdym typie ogrodu. Polecane są one nie tylko do przydomowych terenów zielonych, ale również do ogrodów otaczających hotele, czy też biurowce. Latarnie te to nie tylko pewność efektywnego rozświetlenia przestrzeni, ale również gwarancja dekoracyjności.


Jako uzupełnienie latarni z serii Lund zastosować możemy tradycyjną ogrodową lampę ścienną Lund. Jest to prosty projekt, który swoim wyglądem odnosi się do tradycyjnych kinkietów. Na uwagę zasługuje oczywiście jego nierzucający się w oczy kolor oraz trwałość wykonania. Ogrodowa lampa ścienna wyposażona jest w jedno źródło światła. Oprawa ta pięknie prezentuje się w towarzystwie. Jest ona świetnym dopełnieniem latarni. Nie bez znaczenia jest również fakt, że ogrodowa lampa ścienna może zostać zamontowana na elewacji budynku np. obok drzwi wejściowych. Stanie się wówczas nie tylko elementem dekoracyjnym, ale również funkcjonalnie oświetli wejście. Podobnie jak inne oprawy oświetleniowe, cała kolekcja Lund marki oświetleniowej Norlys dostępna jest na stronie internetowej sklepu z oświetleniem www.lampa-lampy.pl.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *