Aranżacja ogrodu i ogrodowych alejek spędza Ci sen z powiek? Nie wiesz jak oświetlić swoje najlepsze okazy? A może po prostu poszukujesz sposobu na efektywną grę świateł w gąszczu roślinności w hotelowym ogrodzie? Każda okazja jest dobra, by poznać serię oświetleniową Lofoten znanej na całym świecie marki Norlys.

Nowoczesna, a jednocześnie odnosząca się do tradycyjnego designu, taka jest właśnie kolekcja Lofoten. Całość serii to kilka ciekawych projektów utrzymanych w stonowanej kolorystyce. Dodatek w postaci szklanego wykończenia nadaje oprawom lekkości oraz sprawia, że są one wyborem akceptowanym zarówno przez fanów nowoczesności oraz minimalizmu, jak i tych kochających bardziej tradycyjne rozwiązania. Nie bez znaczenia jest również fakt, że kolekcja wyposażona jest w designerskie punkty świetlne przypominające tradycyjne żarówki. Zastosowanie tego typu lamp na pewno pozytywnie wpłynie na całościową aranżację ogrodu oraz otoczenia budynku.

Na szczególną uwagę osób poszukujących efektywnego oświetlenia ogrodu zasługują słupek ogrodowy przysłonięty od góry Lofoten SL2 Norlys oraz Lofoten L podwójna latarnia ogrodowa o regulowanej wysokości. Oprawy te wykonane są z niezwykle trwałych materiałów, które odporne są na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Podwójna latarnia ogrodowa to świetny wybór szczególnie wtedy, gdy nasz ogród znajduje się dopiero w początkowej fazie swojego wzrastania. Latarnia ta posiada regulowaną wysokość, dzięki czemu możemy dopasować ją do aktualnej wielkości drzew, czy też krzewów ozdobnych i owocowych. Lofoten SL1 oprawa ogrodowa z możliwością montażu na słupku to kolejny z projektów przyciągających wzrok. Geometryczna bryła oprawy kryje w sobie stylizowany na tradycyjną modłę punkt świetlny. Tę modernistyczną oprawę możemy zamontować w dowolny wybranym przez siebie miejscu. Świetnie sprawdzi się zarówno na betonowych bloczkach, jak i jako uzupełnienie słupka ogrodowego.

To jednak nie wszystko w szeregach kolekcji Lofoten. Lofoten K2 kinkiet z możliwością montażu w górę lub w dół, a także ścienny kinkiet elewacyjny Lofoten K1 to kolejne propozycje dla fanów minimalistycznych, modernistycznych rozwiązań. Kinkiety możemy montować nie tylko pojedynczo, ale również grupować po kilka uzyskując niezwykle ciekawy efekt. Kinkiety te polecane są zarówno do budownictwa jednorodzinnego, jak i użytkowego (np. firmy, hotele, restauracje). Montując kinkiety nie możemy zapomnieć również o głównych źródłach światła. Tworząc własną aranżację postawmy np. na Lofoten P czarny plafon tarasowy z przezroczystymi ściankami oraz prostą konstrukcję lampy wiszącej Lofoten W na łańcuchu. Zarówno pierwsza, jak i druga propozycja dostępna jest na stronie internetowej sklepu z oświetleniem www.lampa-lampy.pl.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *