O wyjątkowości wybranego modelu lampy decyduje przede wszystkim – poza aspektami funkcjonalnymi – jej design. Lampy ogrodowe Koster – Norlys to co prawda modele przeznaczone do montażu zewnętrznego, ale i tak charakteryzują się one wyjątkowym i niepowtarzalnym stylem. Czym odróżniają się one od typowych konstrukcji zewnętrznych?

Minimalizm konstrukcyjny i nie tylko!

Koster – Norlys to rodzina lamp, która wyróżnia się przede wszystkim lekką, minimalistyczną forma. Cóż, nietrudno odnieść wrażenie, że jest to idealne rozwiązanie dla otoczenia posesji. Celem tychże lamp (co widać po ich konstrukcji) nie jest przyciągnięcie uwagi obserwatora, lecz unikalne rozświetlenie wybranej przestrzeni. Być może stwierdzenie to nie będzie zbyt odkrywcze, ale tak powinno się rozumieć funkcjonalizm lampy, która nie musi się podobać, lecz musi się wyróżniać niezwykle pięknym i podkreślającym wymiar otoczenia światłem. Co więcej – sprawdzą się one zarówno w formie oświetlenia dekoracyjnego, jak i funkcjonalnego.

Czarne, białe i… unikatowe

Lampy Koster – Norlys to modele dość proste jeśli chodzi o ich kształt i formę. Mimo to, ta niezwykła, aranżacyjna prostota, jest po prostu… piękna! Efekt ten udało się uzyskać dzięki niezwykle gustownej, a zarazem gładkiej i nowoczesnej fakturze lampy. Owszem, być może nie przyciąga ona wzroku wyjątkowymi ornamentami, ale pozwala skupić się na tym, co w przypadku lampy jest najważniejsze. Na uwagę zasługuje również fakt, że modele wchodzące w skład rodziny Koster – Norlys sprawiają wrażenie dość masywnych i dobrze zbudowanych. Świadczy to o ich trwałości, wytrzymałości, ale też o ich pieczołowitym, starannym wykonaniu. Poza tym warto podkreślić, że modele te występują w dwóch odmianach: czarnej i kremowej.

Podsumowanie

Lampy ogrodowe Koster – Norlys to konstrukcje przeznaczone do użytku zewnętrznego. I choć ich design jest dość prosty i przewidywalny, to jednak nie można im odmówić specyficznego i niepowtarzalnego uroku. Nawiasem mówiąc, jest to idealne rozwiązanie zarówno do ogrodu, jak i do obejścia.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *