Lampy zewnętrzne, które nie tylko oświetlą przestrzeń, ale także nadadzą jej jedynego w swoim rodzaju charakteru? Oświetlenie z kolekcji Bolonia – Norlys to propozycja zarówno do ogrodu, jak i do przestrzeni miejskiej. Nawiązujące do klasycznego miejskiego oświetlenia lampy zbudują ciepłą atmosferę przywołującą na myśl leniwe, długie spacery uliczkami ulubionego parku. Seria zachwyca dbałością o detale, które sprawiają, że lampy są unikatowe, eleganckie i niezwykle stylowe.

Oświetlenie, które sprawi, że wieczór nabierze blasku

Lampy Bolonia – Norlys to połączenie designu i funkcjonalności. Zostały zaprojektowane i wykonane z troską o najmniejszy szczegół, by w ciągu dnia zachwycały ozdobnym kształtem, a nocą zapewniały odpowiednie oświetlenie i tworzyły niepowtarzalny nastrój. W kolekcji znalazły się zarówno tradycyjne ogrodowe latarnie, jak i eleganckie słupki, nie zabrakło również stylowych kinkietów w klasycznym stylu. Wszystkie elementy serii tworzą spójną całość: nawiązują do siebie formą i estetyką, są utrzymane w tej samej tonacji kolorystycznej. Lampy Bolonia – Norlys budzą skojarzenia artystycznym duchem dawnego Paryża czy Krakowa, łączą styl klasyczny z nutką fantazji: detalami nawiązują do secesyjnych dekoracji europejskich miast. Ich oryginalna forma sprawia, że są unikatową dekoracją przestrzeni: umieszczone w parkowej alejce, w przydomowym ogrodzie czy wzdłuż chodnika będą cieszyć oko i czynić każdy wieczór wyjątkowym.

Lampy Bolonia – Norlys dla miłośników dobrego designu

Seria lamp Bolonia – Norlys sprawdzi się w każdej przestrzeni. W kolekcji uwzględniono klasyczne latarnie ogrodowe – z jednym, dwoma lub trzema punktami świetlnymi. Te uzupełnią eleganckie słupki o średniej wysokości: podobnie jak latarnie zwieńczone elegancką kulą. Na fasadzie budynku zawisną stylowe kinkiety w stylu klasycznym – ich kulisty kształt i staranne zdobienia sprawiają, że lampa prezentuje się niezwykle elegancko i będzie ozdobą każdego ogrodu czy parku. Lampy Bolonia – Norlys utrzymane są w stonowanej, ciemnej kolorystyce, dzięki czemu doskonale wtopią się w ogrodową przestrzeń, będą jej ozdobą, zamiast z nią niepotrzebnie kontrastować. Sprawią, że ogród nabierze charakteru, zróżnicowane lampy zapewnią właściwe dla różnych potrzeb oświetlenie – zapewnią światło w parkowych alejkach, na tarasie, oświetlą wejście do domu czy miejski chodnik. Niższe lampy doskonale będą się prezentowały jako eleganckie punkty świetlne między roślinami w ogrodzie.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *