Chelsea kojarzy Ci się wyłącznie z angielskim klubem święcącym triumfy w lidze światowej? Dzięki marce oświetleniowej Norlys, możesz Chelsea zacząć wiązać również z niezwykle szykowną kolekcją zewnętrznych opraw oświetleniowych. Utrzymana w miedzianej kolorystyce seria Chelsea to świetny wybór, gdy poszukujemy nieoczywistego wyboru do naszego ogrodu, czy też tarasu. Miedziane wykończenie opraw jest w ostatnim czasie bardzo modne, dlatego też w niewielkiej cenie możemy otrzymać zarówno funkcjonalną lampę, jak i stylowy dodatek, który będzie służył nam przez wiele lat również jako ozdoba.

Naszą podróż do angielskiej krainy pełnej szykownych latarni, rozpocznijmy od słupków ogrodowych. To właśnie te niewielkie stworki w bardzo prosty sposób mogą nam pomóc w podziale ogrodu np. na strefę rekreacyjną i strefę sportową. Do dyspozycji w kolekcji Chelsea, mamy szykowny słupek Chelsea 1 oraz pierwszorzędny słupek ogrodowy Chelsea 2. Jako ich uzupełnienie zastosować możemy perfekcyjnie wykonaną latarnię Chelsea 1 oraz podwójną miedzianą latarnię Chelsea Norlyshttps://www.lampa-lampy.pl/latarnie/1012-latarnia-chelsea-2-norlys.html 2. Latarnie te zamontować można wzdłuż wytyczonej trasy w naszym ogrodzie, jak i w dowolnie wybranym miejscu. Wysokie latarnie Chelsea oświetlą nasz ogród oraz będą jego świetną ozdobą w okresie jesienno-zimowym.

W kolekcji Chelsea nie mogło zabraknąć również oprawy wiszącej. Stylizowana na angielską latarnię, miedziana oprawa ogrodowa może stanowić główne źródło światła w ogrodowej altance lub większym tarasie. Jej niebanalny wygląd na pewno przyciągnie spojrzenia gości zaproszonych na kolejne letnie garden party. Żadna kolekcja ogrodowa nie może istnieć oczywiście bez kilku rodzajów szykownych kinkietów. W serii Chelsea znajdziemy aż sześć eleganckich kinkietów, które bez trudu poradzą sobie z oświetleniem tarasu. Na stronie internetowej sklepu z oświetleniem www.lampa-lampy.pl znajdziemy m.in. gustowny kinkiet do ogrodu Chelsea 1, ścienny miedziany kinkiet ogrodowy Chelsea 2 oraz bajkowy kinkiet ogrodowy Chelsea 3. Ponadto swoim wyglądem mogą zachwycić nas miedziany kinkiet ogrodowy Chelsea 4, luksusowy kinkiet zewnętrzny Chelsea 5 i czarujący kinkiet ogrodowy Chelsea 6. Zarówno zastosowanie jednej, jak i kilku lamp z kolekcji Chelsea wprowadzi do naszego ogrodu lub na taras powiew świeżości. Eleganckie, miedziane wykończenie będzie świetną ozdobą, która stworzy świetną kompozycję z zielenią traw i krzewów.

Marka Norlys doskonale wie czym nas zaskoczyć! Na pewno udało jej się to podczas projektowania niebanalnej i jedynej w swoim rodzaju kolekcji lamp ogrodowych i zewnętrznych Chelsea!

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *