Angielski ogród to Twój niedościgniony ideał? Chciałbyś posiadać angielską latarnię w swoim ogrodzie? Dzięki kolekcji oświetleniowej Como marki Norlys będziesz mógł spełnić swoje marzenie w kilka chwil. Inspirowana angielską ulicą seria Como to wysokiej jakości oświetlenie zewnętrzne, które pozwoli odmienić nasz ogród w najprostszy z możliwych sposobów.

W szeregach minimalistyczne kolekcji Como znajdziemy zarówno latarnie ogrodowe, jak i słupki i kinkiety. Kolekcja dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych, które bez problemu możemy dopasować do naszego ogrodu. Czerń oraz biel są kolorami bazowymi, na które warto postawić, ponieważ zawsze będą modne! Jako oświetlenie altanki ogrodowej, elewacji budynku, czy też wejścia do domu możemy użyć oprawy oświetleniowej, takie jak stylowy kinkiet do ogrodu Como. Jego świetnym uzupełnieniem jest urokliwy słupek do ogrodu Como, który pozwoli oświetlić krzewy, mniejsze drzewa, a także wyznaczyć np. ścieżkę w naszym ogrodzie.

Projekty kolekcji Como obejmują również aż 3 rodzaje latarni. Do wyboru mamy latarnie takie jak tradycyjna latarnia Como 1 Norlysa (z jednym źródłem światła), latarnia z regulacją wysokości Como 2 (dwa niezależne źródła oświetlenia) oraz wykwintna latarnia Como 3 z trzema źródłami światła. Latarnie te mogą być wykorzystywane zarówno pojedynczo, jak i jako przemyślane kompozycje. Latarnie Como to świetny sposób na odnowienie ogrodowej aranżacji lub stworzenie jej od podstaw. Minimalistyczny wygląd latarni oraz innych opraw oświetleniowych w znacznym stopniu ułatwia nam to zadanie. Na uwagę zasługuje również miksowanie lamp w odmiennych kolorach. Biel i czerń są świetnym połączenie, które możemy wziąć pod uwagę, gdy nie zależy nam na monochromatycznym oświetleniu ogrodu.

Ogród jest miejscem, które warto urządzić w sposób minimalistyczny. Feeria barw, którą prezentują nam nasze kwiatowe zbiory jest najlepszą z ozdób, którą możemy sobie zafundować. Prawidłowe oświetlenie roślin pozwoli nam na jeszcze lepsze ich wyeksponowanie oraz ukazanie otoczeniu. Kolekcja Como, dzięki swojemu minimalistycznemu wyglądowi będzie stanowiła świetne uzupełnienie przydomowego ogródka, działki rekreacyjnej, czy też ogrodu znajdujące się przy hotelu lub ośrodku wypoczynkowym. Prostota i minimalizm są trendami, które nigdy nam się nie znudzą!

Stworzenie aranżacji ogrodowej możemy zacząć również od poszukiwania inspiracji. Podobnie jak projekty marki Como inspiracje znajdziemy na stronie internetowej sklepu z oświetleniem www.lampa-lampy.pl. W sklepie oprócz ciekawych propozycji przeznaczonych do użytku zewnętrznego, znajdziemy również projekty dla domów, hoteli, restauracji, czy też biur.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *