Twój  ogródek potrzebuje odświeżenia? Masz już dość braku oświetlenia w przydomowym kawałku zieleni? Zapoznaj się z kolekcją Bolonia marki oświetleniowej Norlys i już dzisiaj zaprojektuj nowe, funkcjonalne, a co przede wszystkim atrakcyjne cenowo oświetlenie ogrodowe! Myślisz, że to trudne? Nic bardziej mylnego! Sklep internetowy z oświetleniem www.lampa-lampy.pl bardzo chętnie Ci w tym pomoże! Zaczynajmy!

Seria Bolonia jest ukłonem w stronę tradycyjnego designu ogrodowego. Znajdziemy tutaj proste geometrycznej formy, kuliste klosze oraz dbałość o elementy wykończeniowe. Razem z kolekcją Bolonia będziemy mieli szansę rozświetlić cały ogród, a to za sprawą mnogości opraw oświetleniowych wchodzących w skład serii Bolonia. Znajdziemy tutaj zarówno latarnie ogrodowe, jak i słupki oraz kinkiety. Cała kolekcja charakteryzuje się nie tylko prostym, eleganckim wyglądem, ale również wysoką odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Oprawom oświetleniowym Bolonia nie są straszne wichury, grad, śnieg, czy też inne opady atmosferyczne. Kolekcja Bolonia będzie służyć swojemu właścicielom wiernie przez cały rok!

Latarnia Bolonia 1 Norlys oraz atrakcyjna latarnia zewnętrzna Bolonia 2 i Bolonia 3 ogrodowa latarnia z trzema punktami świetlnymi to propozycje marki Norlys na oświetlenie alejek ogrodowych, wejść do altanki oraz wielu innych punktów Twojego ogrodu. Latarnie te posiadają regulowaną wysokość, dzięki czemu można dostosować je np. do wysokości posiadanych drzew i krzewów. W przypadku posiadania kilku lub kilkunastu latarni można ustawić je w kolejności malejące/rosnącej i stworzyć przy tym ciekawą ozdobę naszego skrawka zieleni.

Jako uzupełnienie latarni lub ich urozmaicenie wykorzystajmy wysokiej klasy słupek Bolonia 2 oraz wykwintny słupek do ogrodu Bolonia 1. Słupki te możemy zamontować wzdłuż ogrodowych ścieżek lub w okolicy ozdobnych krzewów i kwiatów. Mogą one pięknie rozświetlić nasze reprezentacyjne rośliny, którymi pragniemy pochwalić się np. przed gośćmi. Elegancki kinkiet zewnętrzny Bolonia 1 oraz kinkiet ogrodowy wysokiej klasy Bolonia 2 są świetnym uzupełnieniem kolekcji Bolonia przedsiębiorstwa oświetleniowego Norlys. Ich montaż jest bardzo łatwy, a rzucane przez nie światło może pomóc w stworzeniu romantycznej atmosfery np. podczas kolacji we dwoje na przydomowym tarasie. Kinkiety Bolonia mogą również świetnie spełnić swe zadanie w ogrodowej altance lub na elewacji domu.

Cała kolekcja Bolonia to oprawy oświetleniowe utrzymane w jednolitej stylistyce, która ułatwia tworzenie ciekawych kompozycji oświetleniowych.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *