Dom to budynek, który pragniemy urządzić najlepiej jak potrafimy. Często jednak zapominamy o tym, że oprócz wnętrza, warto zadbać również o elewację. Z pomocą w tym przypadku przychodzi nam seria Asker marki Norlys. Dostępna w sklepie internetowym z oświetleniem www.lampa-lampy.pl kolekcja pozwoli nam oświetlić dom na kilka ciekawych sposobów.

Do oświetlenia fasady domu marka Norlys przygotowała aż kilka propozycji! Aktualnie do wyboru mamy np. klasyczny kinkiet do oświetlania fasad budynków Asker 2, geometryczny jednokierunkowy kinkiet fasadowy  Asker 1, a także nowoczesny kinkiet do podświetlania elewacji Asker LED 1. Utrzymane w bazowej kolorystyce oprawy oświetleniowe występują w geometrycznych kształtach, które dodają im szyku oraz elegancji. Proste formy oraz minimalistyczny wygląd to główne zalety produktów z kolekcji Asker- Norlys. Elewacja nie jest jednak jedynym miejscem, które warto rozświetlić. Ogrodowe alejki, a także chodnik prowadzący do naszego domu potrzebują iście królewskiej oprawy. W tym zadaniu pomoże nam m.in. słupek ogrodowy Asker w prostej, nowoczesnej stylizacji, latarnia ogrodowa Asker 1 ze światłem ukierunkowanym ku dołowi, a także Asker 2 nowoczesna latarnia LED o prostej konstrukcji . Nie możemy zapomnieć również  o rozświetlających ciemność słupkach ogrodowych. W kolekcji Asker znajdziemy ich aż kilka! Na szczególną uwagę zasługuje okrągły słupek ogrodowy Lillesand z odlewu z aluminium oraz Lillesand LED słupek ogrodowy z ledowym modułem świetlnym. Ponadto w serii Asker znajdziemy Oppland LED, czyli ogrodową lampę stojącą LED z wcięciem.

Zarówno zastosowanie pojedynczych opraw oświetleniowych, jak i kilku wchodzących w skład serii Asker pozwoli nam uzyskać zadowalający efekt końcowy. Neutralna kolorystyka wszystkich elementów pozwala na dowolne łączenie ich pomiędzy sobą. Kompozycja w ten sposób uzyskana przyciąga wzrok i zachęca innych do świetlnych eksperymentów. Kolekcja Asker jest kolekcją opraw oświetleniowych przeznaczonych wyłącznie do użytku zewnętrznego. Rzucane przez lampy światło rozprasza ciemność, a dodatkowo buduje atmosferę tajemniczości. Szczególnie widoczne jest to podczas spaceru w oświetlonym kolekcją Asker ogrodzie.

Stworzenie własnej ogrodowej aranżacji wydaje Ci się trudne? Nic bardziej mylnego! W sklepie www.lampa-lampy.pl doradzimy Ci, jaką lampę wybrać, a także przekażemy wszystkie interesujące Cię szczegóły! Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą naszego sklepu! 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *