Na pierwszy rzut oka oświetleniowe słupki ogrodowe ARVIKA – Norlys praktycznie niczym się nie wyróżniają. Owszem, prezentują się one wyjątkowo nowocześnie, ale mało kto wie, że posiadają one ukrytą tajemnicę. Co więcej – tajemnica ta wcale nie dotyczy emitowanego przez te lampy światła.

Dekoracja światłem

Jak na profesjonalnie zaprojektowany, ogrodowy system oświetleniowy przystało, modele wchodzące w skład kolekcji ARVIKA – Norlys są zaprojektowane w sposób nowoczesny i minimalistyczny. Biorąc pod uwagę zastosowanie tychże lamp, jest to jak najbardziej wskazane. W ogrodzie nie trzeba bowiem rozbudowanych stylistycznie rozwiązań! Wszelkie „sztuczne” dodatki mają być tu jedynie uzupełnieniem tego, co jest tu najpiękniejsze, czyli naturalnego obrazu przyrody.

Minimalistyczne piękno

I właśnie dlatego lampy ogrodowe ARVIKA – Norlys są pod tym względem wyjątkowe. Każda z nich emanuje delikatnym, choć dość wyrazistym światłem, dzięki któremu orientacja w „nocnym ogrodzie” będzie o wiele łatwiejsza. Te niezwykle funkcjonalne słupki warto postawić tylko w wyjątkowych miejscach, to jest wszędzie tam, gdzie ogrodowa aranżacja ma swoje wyjątkowe i ponadprzeciętne atuty. Na tym jednak nie koniec, gdyż lampy te można wykorzystać również jako oświetlenie alejek, ścieżek, a nawet podjazdów!

Wymiar funkcjonalny lamp

Lampy ARVIKA – Norlys to coś więcej, niż tylko ogrodowa dekoracja przestrzeni. To przede wszystkim niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, dzięki któremu może ona zyskać na znaczeniu. W niektórych lampach znalazło się bowiem miejsce również dla dystrybutorów energii elektrycznej. I choć jest to – na pierwszy rzut oka – zaskakujące, to jednak taka forma „wypełnienia” przestrzeni, jest jak najbardziej słuszna. W ten sposób można bowiem wprowadzić do ogrodu wiele ciekawych rozwiązań, takich jak dodatkowe systemy oświetleniowe, instalacje podlewające itd.

Podsumowując, lampy ARVIKA – Norlys to niezwykle funkcjonalne, a zarazem piękne źródła światła. Są one przykładem na to, że piękno z funkcjonalizmem mogą się łączyć.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *